Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

kartony w Warszawie, sklep online ?

kartony w Warszawie, sklep online ?

Zastanawiam się gdzie można kupić kartony w warszawie. Nie znam żadnej firmy, a potrzebuje ich całkiem sporo.

123321

Posty: 2

 
Żąda sporo pudełek i wyszłoby mi sporo kasy na to, wobec tego szukam na mieście. Mam sporo czasu, wobec tego na pewno skompletuje taką ilość, która jest mi konieczna. Zakup to jednakże nie jest rozwiązanie dla mnie.

Lupusx

Posty: 2

 
Zastanawiam się sam czy kupować kartony w warszawie czy szukać? Z tego, co wiemy to szukanie nie jest wcale takie łatwe. Ekipy zabierają kartony na skup. Na razie jeszcze rozwiązania nie odnalazłem, ale jak coś znajdę to sam znać.

roudee

Posty: 5

 
Nie kupuje pudełek tylko zawsze coś znajduje. Jeśli kupuje telewizor albo inny sprzęt to zawsze zostawiam sobie kartony. Później, jeśli potrzebuje coś pakować to nie wdaje się w koszty tylko idę po kartony do piwnicy.

Jacek1812

Posty: 13

 
Jest firma, jaka ma duży wybór kartonów w warszawie. Wiem, że znajomy u nich zawsze kupuje. Ma sklep i pakuje dodatkowo paczki w swoje opakowania. Tak żeby nie było widać, co wysyła, albowiem wówczas nic nie ginie. Dowiem się od niego gdzie to dokładnie było.

3czex

Posty: 17

 
Miałem kiedyś firmę, która sprzedała mi jeden karton w warszawie. To był rozmiar 80x30x60cm. Super pudełka, bowiem można było tam włożyć wysokie przedmioty, a jednocześnie wąskie. Dla mnie super. Polecam takie pudełka, bowiem są wykonane z wytrzymałej tektury. Dopasowałem je konkretnie, ale nic z nich nie wyleciało.

johncena67

Posty: 13

 
Zawsze kupuje kartony z Warszawy w firmie https://przeprowadzkisklep.pl/kategoria-produktu/kartony/. Polecam ich mają wszystko, czego szukacie.

090913123

Posty: 3

 
Koszty według mnie nie są wysokie. Czy kilka pln za jedno solidne, nowe pudełko to wiele? Im wiecej się bierze tym bardziej się opłaca. Tym bardziej, iż oferta jest niesłychanie dobrze przygotowana. Firma, która oferuje kartony w warszawie ma je na stanie, czyli od razu je wysyłają.

TomekK

Posty: 4