Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

oświetlenie led grow, jaki sklep ?

oświetlenie led grow, jaki sklep ?

Czy w domu można hodować rośliny? Zastanawiam się nad rozsadami, wobec tego przeglądałem oferty na growbox, ale nie za niesłychanie wiem czy należałoby w to inwestować pieniądze? Korzystaliście już z takich rozwiązań u siebie?

Warussior

Posty: 1

 
Na szczęście dla nas wszystko można dzisiaj kupić. Jeżeli nie chcemy kupować gotowego growbox to kompletujemy sobie wszystko. Nawet, jeśli się na tym nie znamy to producent tych urządzeń niezwykle chętnie nam doradzi i pokieruje do odpowiednich elementów.

Janecekk

Posty: 7

 
Zawsze można dopasować sobie poszczególne elementy takich szaf, bo są modułowe. Wszystko jest wymienne i to akurat jest tego rzeczywiście niesłychanie duża zaleta.

Rouudee

Posty: 2

 
Trzeba się na tym trochę znać żeby wszystko dopasować samemu. Może i zaoszczędzimy trochę pieniędzy, ale czy uzyskamy takie efektach, jakich się spodziewaliśmy? Nie zawsze opłaca się robić coś samemu, a to chyba jest jeden z tych przykładów.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Najlepszym rozwiązaniem jest porównać sobie różne oferty. Czasami lepiej jest trochę dopłacić, ale chociaż wiemy, że to było warte swojej ceny. W internecie znajdziemy wszystko, czego potrzebujemy dla upraw.

Grabow12

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o growbox to znaleźć go można tutaj https://flo-grow.eu. Są bardzo różne modele do wyboru, które różnią się wielkością, parametrami i oczywiście ceną.

3czex

Posty: 3

 
Znajomy ma sporo takich namiotów uprawowych led i jest niesłychanie usatysfakcjonowany. Na nieszczęście nie powiem Wam skąd ma te namioty, bo się tym nie interesowałem.

pawel253

Posty: 2

 
Uprawa roślin indoor jest bezproblemowa o ile ma się growbox i warto o to zadbać. Można kompletować sobie na własną rękę poszczególne elementy. Takie szafy czy namioty mają modułową budowę, co znaczy, iż będzie można wszystko sobie wymienić. Jeśli coś nam nie pasuje to w kilka chwil można to zamienić na różne rozwiązanie techniczne.

Jasio234

Posty: 7