Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

folia bąbelkowa, szukam sklepu !

folia bąbelkowa, szukam sklepu !

Mam przeprowadzkę i zastanawiam się jak wszystko zabezpieczyć. Czy folia bąbelkowa będzie właściwa dla szklanych rzeczy?

MBsmoke

Posty: 2

 
Tanią folię bąbelkową mają na https://przeprowadzkisklep.pl/kategoria-produktu/folia-babelkowa/. Warto zajrzeć do nich, bo są bardzo dobrze przygotowani. Mają różne szerokości i długości folii bąbelkowej.

labuh

Posty: 9

 
U mnie taka folia to bardziej działa na stres. Nic pakować nie musze, ale kilka razy dostałem telefony czy inny sprzęt zapakowany w folię bąbelkową. Jest to coś bardzo potrzebnego.

mokwas

Posty: 27

 
Jeśli ktoś pakuje towar na wysyłkę to trzeba mieć sporo rozmiarów foli bąbelkowej. Wówczas można o mnóstwo prościej to zrobić. Jeśli ktoś pakuje drobne figurki albo wazony to wybiera wąską folię, lecz już pakowanie maski do samochodu albo drzwi potrzebuje zastosowania czegoś o mnóstwo szerszego i trzeba się do tego przygotować.

ciopix

Posty: 14

 
Mamy sklep internetowy, dlatego mamy różne folie do pakowania. Czasami trzeba jeszcze zrobić wypełnienie. Wszystko jest zależne od tego, co się przewozi. Im delikatniejszy przedmiot tym więcej jest zabiegów. Osobiście nie lubię pakować takich przedmiotów, bo zbyt dużo czasu to trwa, a zyski są znikome.

Grabow12

Posty: 5

 
U nas to jest tak, iż jak kurier się postara to nawet folia bąbelkowa nie jest w stanie pomóc. Robimy po kilka warstw. Na jeden znaczny element to może pójść nawet cała rolka. Niby pięćdziesiąt metrów to wiele, niemniej jednak wszystko zależne jest, co pakujemy. Warto, zatem mieć zawsze więcej rolek z taką folią, bo jesteśmy lepiej przygotowani.

090913123

Posty: 3

 
Według mnie folia bąbelkowa jest super. Można w nią nie tylko coś zapakować. Można się również odstresować, dlatego będziemy mogli wiele na tym zyskać. Ceny są niskie, bo kiedyś sprawdzałem. Sam nie kupowałem, bo cała rolka nie jest mi potrzebna. Nie zajmuje się profesjonalnym pakowaniem. Folię raczej dostaje z paczkami, które zamawiam.

Miluśkooo2

Posty: 5