Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Gdzie kupię odzież dataliczną ?

Gdzie kupię odzież dataliczną ?

Witajcie!

Za trzy miesiące wyjeżdżam na 2 tygodnie do Włoszech, skąd pochodzi mój mężczyzna. Póki co jeszcze nie jesteśmy rodziną, dlatego też chcę wykonać idealne wrażenie na jego rodzinie. Potrzebuję krawcowej z Wrocławia, jaka uszyję mi kostium na miarę we włoskim stylu.

Aneta.

345_@i

Posty: 21

 
Jeżeli myślisz o tym, żeby założyć coś z górnej półki za nieogromne pieniądze to z Wrocławia polecam http://www.necommeca.com. Ja już nie raz korzystałam z ich usług. Z resztą wejdź na stronę zaś od razu zobaczysz na co jest ich stać. To świetna opcja dla każdej kobiety z wyższych sfer, niemniej jednak i każdej, jaka zna swoją wartość i nie chce jej obniżać. To, co jest znaczące to fakt, iż używają jedynie materiałów wysokiej jakości. W końcu co to za marynarka z 100% bawełny? Oni umieją znakomicie dobrać materiał i zrealizować twoje wizje.

waldek3551

Posty: 22

 
Ojej, ja wiem jak to jest bardzo trudno odnaleźć krawca czy zakład, który szyje rzeczy na okresie. Nawet jak pokażesz projekt, to mogą ci uszyć coś w ogóle innego. Istotna jest też tkanina, porządne tkaniny i nowoczesną technikę ma Neco z Wrocławia, tutaj masz ich adres http://www.necommeca.com jakbyś miała jakieś pytania czy coś to możesz maila wysłać, zaś nie jak w starych zakładach nie mają nawet niekiedy telefonu, który by ktoś odbierał.

Niesłychanie polecam, bo to zakład na czasie.

MBsmoke

Posty: 17

 
Cześć, pozdrawiam Ciebie serdecznie. Moja szefowa nam zamawiała uniformy z tej firmy www.necommeca.com oni szyją wszystko sami i nie dają do jakiś chińczyków czy kogoś tam, co robi ciuszki z byle czego. Nasze wdzianka są faktycznie cudownie wykonane i pomimo tego, że to pracowe wdzianko, to wygląda jak pierwsza klasa i niezwykle chętnie w tym chodzę. Wyśmienicie leży, maskuje brzuszek i wyglądam elegancko. Po prostu każda z nas myślała, że dostanie coś kiepskiego natomiast tu niespodzianka :)

tadekw7

Posty: 26

 
Witam Cię serdecznie.

Ja z głębi serca i dobrego stylu jestem w stanie polecić jedynie jeden salon, w jakim naprawdę szyją na miarę nie jedynie ciała, natomiast i na miarę mody i szyku. http://www.necommeca.com sprawdź koniecznie kiedy będziesz miała chwilkę czasu. Ja korzystałam z tego salonu kilkakrotnie i jeden projekt wypadł nawet dwukrotnie lepiej niż jeden z najlepszych z Wawy, zatem jedynie tutaj wysyłam moje projekty do realizacji.

Pozdrawiam. Wiola.

artoor

Posty: 26