Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

salon urody w Krakowie, jaka firma ?

salon urody w Krakowie, jaka firma ?

Chcę skorzystać z profesjonalnego przedłużania i zagęszczania rzęs. Jaki gabinet kosmetyczny w Krakowie polecacie? Gdzie stale chodzicie i jesteście zadowolone? Czekam i z góry dziękuję.

Jacuś

Posty: 3

 
Nie ma to jak fachowy peeling u kosmetyczki w Krakowie. Jestem za, albowiem dopiero odkąd zaczęłam systematycznie dbać o cerę w gabinecie, widać efekty. Od lat borykam się z niedoskonałościami cery. Pomogły mi peelingi chemiczne. Polecam.

edyta123

Posty: 11

 
Myślałam o tym, żeby skorzystać z jakiegoś takiego profesjonalnego zabiegu, ale musiałabym być pewna, że to dobra kosmetyczka w Krakowie. Dużo słyszałam, że takie zabiegi potrafią narobić więcej szkody niż pożytku.

andrew66

Posty: 15

 
Z takich zabiegów korzystałam w gabinecie kosmetycznym w Krakowie i powiem tak, iż jestem zadowolona, natomiast musiałam pójść kilka razy. Poza tym wdrożyłam ćwiczenia. Zabiegi świetnie się uzupełniają z treningiem. Efekty są widoczne już po pierwszym razie, natomiast trzeba się naturalnie pilnować z jedzeniem itp. :D

maxxyy

Posty: 6

 
A pamiętacie o tym, żeby zwracać spostrzeżenie na czystość i sterylność w gabinecie kosmetycznym w Krakowie, na jaki się zdecydujecie? Koleżance przydarzyła się niezła historia. Nie będę opisywać, tylko zwracam spostrzeżenie na tę kwestię. To najważniejsze, ale to jest już widoczne na pierwszy rzut oka, więc raczej trudno nie zobaczyć.

Joe

Posty: 27

 
To jest dobry salon kosmetyczny w Krakowie https://www.munecakrakow.pl. Mają szeroką ofertę zabiegów, bardzo dobry sprzęt i zaufanych kosmetologów. Pierwszy raz myślałam, iż zapłacę w takim miejscu niemałą sumkę :), ale nie. Cennik mają w sam raz, żeby korzystać z usług systematycznie. Polecam.

Daguś09

Posty: 11

 
Sprawdzony salon urody w Krakowie :D Ja również szukam i jakoś nie mogę trafić, bowiem stale mi coś nie pasuje. Chodzi może bardziej o atmosferę niż o same zabiegi. Mam wrażenie, że wszędzie wykonują zabiegi po łebkach. Może tu coś znajdę dla siebie.

eGall

Posty: 22

 
Też dużo dobrego słyszałam o Muneca. Mają niezwykle dobry sprzęt i doświadczonych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś doświadczony zabieg na twarz. Efekt jest wyśmienity, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

HalskiPol

Posty: 17

 
W Muneca mają dość bogatą ofertę rzeczywiście świetnych zabiegów upiększających. Nie wiedziałam, co dokładnie jest potrzebne mojej skórze, jaka naprawdę była w opłakanym stanie, natomiast pomogli :D To dobry gabinet, gdzie rzeczywiście zapewniają pomoc. Nie ma tak, iż mówisz, co chcesz i robią. Przeprowadzają wywiad i dopiero po nim podejmują stosowne rozwiązanie.

wiesław11

Posty: 12

 
Mnie też podobają się usługi w Muneca w Krakowie. Jestem zadowolona, ponieważ od lat moja skóra nie wyglądała piękniej. Zwłaszcza jeśli chodzi o twarz, gdzie miałam przebarwienia. Dobrali odpowiedni zabieg :) Polecam.

kuBawodzu

Posty: 14