Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

wykończenie wnętrz w Warszawie, macie kogoś ?

wykończenie wnętrz w Warszawie, macie kogoś ?

Szukam fachowców od remontów. Potrzebny mi ktoś z Warszawy od zabudowy karton-gips. Jeśli polecacie kogoś, firmę to czekam. Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem.

QQrydza

Posty: 5

 
Tego typu remonty nie należą do tanich. Za sufit w Warszawie będzie trzeba trochę zapłacić. Wszystko zależy, jaki metraż, rodzaj itd. Może poszukaj kogoś z wstępną darmową wyceną. Mnie też podoba się takie wykończenie. Wiem jednakże, że nie jest tanie. Masz coś takiego jednakże na lata i naprawdę służy. Wiem, bowiem znajoma ma coś takiego w sklepie.

juron

Posty: 16

 
Korzystałem z tych usług remontowych http://napinane-warszawa.pl/sufity-napinane/opis. Mają świetne pomysły, jeśli chodzi o sufity napinane. Bardzo dobrzy fachowcy z Warszawy. Polecam.

pawel253

Posty: 9

 
Tak na pewno bym nie chciał. W sumie jak już zdecydować się na coś takiego, to na lata. Oglądałem mnóstwo ofert sufitów napinanych w Warszawie i niektóre z nich faktycznie wywarły na mnie ogromne wrażenie. Najniezwyklej podobają mi się sufity lustrzane. Te mają wyjątkowy efekt. Może podeślecie jakieś zdjęcia?

Gruba_rrr

Posty: 19

 
Coś wiem na temat sufitów napinanych w Warszawie. Tu naprawdę potrzebni są specjaliści, którzy wiedzą, z czym się to je. Mnie ktoś po prostu schrzanił robotę i tyle. Koniecznie sprawdzajcie opinie, pytajcie, zanim podejmiecie decyzję.

saradonin

Posty: 17

 
Też chcielibyśmy coś takiego zamontować w domu. Ciekaw jestem, jaki byłby to koszt takiego najprostszego sufitu Barrisol. Może są w Warszawie firmy, jakie nie biorą za projekty dużo. Jak się orientujecie, dajcie znać.

Yuri20

Posty: 12