Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Poszukuję firmy odnośnie wykonania dachu z epdm ?

Poszukuję firmy odnośnie wykonania dachu z epdm ?

Hej czy ktoś z was orientuje się jaka firma w swojej ofercie posiada konstruowanie dachów płaskich do hal produkcyjnych?

Mamuśka

Posty: 10

 
Moim zdaniem w Polsce stosowanie membran płynnych jest wręcz koniecznością bowiem w naszym kraju panują niesamowicie zmienne warunki pogodowe, które niestety potrafią niezmiernie mocno osłabić konstrukcję dachu. Membrany potrafią temu niemniej jednak zaradzić.

Cybooor

Posty: 17

 
Jeśli naprawdę tak jak mówisz są to małe uszkodzenia to na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad remontem dachu zamiast jego wymianą ponieważ remont jest tańszy.

Czerski56

Posty: 22

 
Jak najbardziej należałoby stosować na dachach membrany płynne bowiem dają one naprawdę niesłychanie mnóstwo a przy tym nie są wcale aż tak niesłychanie kosztowne.

ekspercik

Posty: 20

 
Zdecydowanie odradzam Ci decydowanie się na najtańsze firmy albowiem może to skutkować wykonaniem dachu naprawdę niskiej jakości z którym później będą kłopoty.

Aga-lloch

Posty: 17

 
Jeżeli interesują Cię nowoczesne dachy epdm to polecam Ci tą firmę: http://www.dachy-zrbzawadzki.pl/oferta-dachy-z-membran-epdm-pcv-pvc.html. Sam korzystałem z ich usług i moim zdaniem są to prawdziwi profesjonaliści, którzy posiadają ogromną wiedzę.

maxxyy

Posty: 14

 
Posiadasz nieaktualne informacje bowiem współczesne membrany płynne jak najniezwyklej można położyć na dachach pochyłych i spełniają one swoje zadanie tak samo jak na dachach płaskich.

Andzia

Posty: 19